Náš kolektiv

Tým Korektury24bakalarskeprace.cz provádí korektury bakalářské práce, diplomové práce, rigorózní, postupové, závěrečné, ale i seminární a maturitní práce a veškerých typů studijních textů, formátování a překlady již více než 10 let. Za tuto dobu čítá tým více než 30 kmenových specialistů a 20 oborových specialistů. Právě díky této širší pracovní skupině jsme schopni nabídnout expresní termíny (24 hodin i méně) zpracování při zachování maximální kvality korektur a úprav.

kolektiv

 

kvalita

Právě důraz na kvalitu, znalosti a praxi jsou našimi nejdůležitějšími kritérii při výběru nových kolegů do týmu. Všichni naši specialisté mají vystudovaný český jazyk. Sami jsou hodnotiteli a oponenty vysokoškolských prací a mají s korekturami letité zkušenosti.

Pokud dojde ke sporným otázkám či nestandardním jevům, konzultujeme jejich správnost s Ústavem pro jazyk český Akademie věd ČR.

 

Jsme si vědomi, že trendy i požadavky na studenty nejen vysokých, ale i středních škol se mění, a právě proto máme v našem týmu i specialisty, kteří působí přímo na vysokých, vyšších odborných a středních školách. Mnohdy píší dokonce metodiky a nařízení k formátování a podobně.

Díky oborovým specialistům jsme schopni zajistit jazykovou kvalitu i při korekturách specializovaných prací, např. rigorózní práce, habilitační práce, MBA, DBA práce a podobně.

Český jazyk, korektury, formátování a překlady jsou pro nás více než prací. Jsme si vědomi, že mnohdy dochází k situaci, že jsou naši klienti odborníky ve svém oboru či specialisté na určenou problematiku, ale plně neovládají všechny nástrahy pravopisu, gramatiky či interpunkce, dostanou se do časové tísně, potřebují vyhovět náročným kritériím na formální stránku textu či jen chtějí mít jistotu bezchybného textu na nejvyšší možné úrovni. Právě pro všechny tyto případy jsme tu pro Vás.

Objednat